EmoFan TR''ye Ho$ Geldunuz!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...EmoFanTr..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayrılık Gurur ve Ölüm

YazarMesaj
~kRàLicHè~
paTroNiçe
paTroNiçe
~kRàLicHè~

Kadın

Oyun xD
Holy - Prenses: 12

Ayrılık Gurur ve Ölüm Empty
MesajKonu: Ayrılık Gurur ve Ölüm   Ayrılık Gurur ve Ölüm EmptySalı Haz. 10, 2008 7:05 am

ßu kadar mı ? diyordu ßu kadarmı ? sevgin , ya ne sandın dedi delikanlı seni sevdigimimi ...Kız yıkılmıştı o anda hiçbirsey demedi.Telefonda sesizce ağlıyordu ßir ara delikanlı onun haıçkırıklarını duydu ne o nie konuşmuyorsun,ağlıyor musun yoqsa ? olsun canım buda gecer,ben bıraqtm diyemi ağlıyorsun ,senin ayrıldıgını soleriz benim için farketmez ...Genç kız hıçkırıklar içinde boğuk sesiyle bardağı taşıran son söze dayanamadı ..Anlamadın mı sersem sen veya ben ne fark eder ayrıldığımıza ağlıyorum ...Delikanlı sustu.. oysa genç bunları söylerken seviyordu,daha öncede sevmişti ve hep sevecekti...Ama yapacak hiçbirsey yoqtu.ßu sözler karşısında direnen guru vardı guru ve sevgi ne kadar ters iki kelime olsada sonunda sevgi terazide ağır bastı...Telefonu kapatırkendelikanlı soğuk bir elveda genç kız ise son bir kez SENİ SEVİYORUM demişti...
Telefonu kapatırken delikanlı düşündü ...ne yapmıştı ? oysa oda seviyordu ve bunu itiraf etmek için tekrar aradı, ama çok geç kalmıştı telefon cevap vermiyordu....Genç kızın evine gitti kalbalık vardı sasırdı ve asi bir sirenle söyle irkildi...
ßiraz sonra içeriden ağzının kenarından kan bulunan bir ceset çıkarıldı .Delikanlı yıkılmıştı ve gözyaşlarını tutamadı elveda dememiştim uyan dediysede duymamıştı genç kız ....ßir ara delikanlı kızın elinde buruşmuş kağıdı gördü bugulanmış gözlerini silerek okudu
Şöyle yazmıştı genç kız

"TÜM SEVENLERE VE SEVİLENLERE İBRET OLSUN "

Ayrılık Gurur ve Ölüm
1 sayfadaki 1 sayfası